face.jpg
Tyto stránky vznikly na popud událostí, které jsou stále častější a snad každý hledač nebankovních půjček je zná. Internet je čím dál, tím víc přeplněn podvodníky, kteří jen vydělávají na zoufalé situaci lidí, kteří se snaží nebankovní půjčkou, coby poslední možností, mnohdy zachránit sobě nebo své rodině střechu nad hlavou, nebo udržet pro sebe a své nejbližší střechu nad hlavou. Tento web z výše uvedených důvodů bude zveřejňovat pouze prověřené nebankovní půjčky, které jsou bez poplatků předem a bez podvodů.
Pozor na podvodníky a lichváře!
V současnosti, a zvláště nyní s blížícími se vánocemi, narůstá počet lidí kteří shánějí půjčku, a spolu s nimi se na internetu začínají rojit i podvodníci a lichváři. Podívejme se na to blíže.


Dejme tomu, že se dostanete do situace kdy si potřebujete nutně půjčit rychle peníze. Lidé kteří mají zápis v jakémkoliv registru neplatičů nemají se žádostí o půjčku u banky automaticky šanci, a proto se naprostá většina vydá hledat pomoc na internet (v případě že není v blízkosti solventní přítel, nebo nechtějí obtěžovat rodinu), a tak začíná daleká pouť.

Na internetu se totiž vyskytuje obrovské procento podvodníků, kteří lákají své oběti většinou na inzeráty jako ... "PŮJČKA VŠEM IHNED!" ... "PŮJČÍME VÁM NA OP DO 24 HODIN!" ... "PŮJČKA I NEZAMĚSTNANÝM NA SMĚNKU JEŠTĚ DNES" ... Což člověka v zoufalé situaci lehce zláká, a rozhodne se na takový inzerát odpovědět. Zravidla se zpět ozve důvěryhodně vystující osoba, která naslibuje hory doly, vyžádá si administrativní poplatek (časté výmluvy: Náklady spojené s papírováním, náklady na cestu, náklady na telefon, 'pojistná' první splátka vratná ihned po předání půjčky atd.), který člověk v zoufalé situaci zaplatí s důvěrou že peníze dostane (zvláště když podvodník zašle i nějakou formu náhledu smlouvy), a pak už se nikdo nikdy neozve. Podvodník má své peníze, a člověk je zas o něco chudší.

Proto je dobré si vždy pamatovat, že není absolutně nikdo, kdo by byl ochotný bez jakékoliv pojistky půjčit nezaměstnanému člověku jen tak na ruku.

Pak také křižují internet i tzv. lichváři, kteří Vám nabídnou klidně i poměrně vysoké částky, za které můžete ručit klidně i směnkou. Většinou si ale účtují astronomické úroky, které můžou z deseti tisícovek naskákat rychle i na částky v řádu statisíců(!). Jakmile nezaplatíte jednu splátku včas (o což se každý velmi milý pan lichvář postará), tak může přijít na řadu mastná smluvní pokuta na kterou zpravidla zadlužený člověk nemá peníze. Poté co ani pak neuhradíte splátku nebo onu "pokutu", tak v případě že máte štěstí, Vám na dveře ve velmi krátké době zaklepe exekutor nebo pracovníci agentury na vymáhání pohledávek kteří se jen tak s ničím nepářou a berou co vidí. Ovšem v případě že štěstí nemáte, Vám do domu klidně i v noci vtrhne parta najatých chlápků, kteří oproti prvním dvoum uvedeným případům nejsou nijak vázáni zákonem, mají dosti drsné praktiky, a pro ránu rozhodně nejdou daleko.


Proto ať už jste v jakkoli zoufalé situaci a banka Vám nepůjčí, tak se obracejte vždy jen na ověřené nebankovní společnosti, které Vám skutečně půjčí, nevyžadují nesmyslné poplatky za pouhou žádost o půjčku.

Vyhledávané výrazy:půjčka hned, okamžitá půjčka, nebankovní úvěr, nebankovní půjčka, půjčka na směnku, půjčíme všem, půjčka od nebankovní společnosti, soukromá půjčka, rychlá půjčka pro každého, půjčka do 50000 kč, půjčky pro nezaměstnané, pojištění, rychlá hypotéka, půjčka bez podvodu, směnky všem, nové nebankovní společnosti, půjčka na ruku, půjčka do hodiny, půjčka ještě dnes, výhodný úvěr, půjčky bez registru, bezúčelové půjčky

Doporučujeme také:


Napsat životopis nebylo nikdy snadnější! Oslovíme hromadně personální a pracovní agentury za Vás!
www.zivotopisonline.cz

Nejpropracovanější portál hledání práce na internetu! Vyzkoušejte si jej a nechte za sebe najít vhodnou práci právě pro Vás portál hledejpráci.cz!

Práce hledejpraci.cz
Kvalitní internetový katalog odkazů a firem - Kvalitne.okamzite.eu
159968-top_foto1-jkdx3.jpg

Katalog Harry
Maxi Katalog - Maximální propagace vašich webových stránek!


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one