face.jpg
Tyto stránky vznikly na popud událostí, které jsou stále častější a snad každý hledač nebankovních půjček je zná. Internet je čím dál, tím víc přeplněn podvodníky, kteří jen vydělávají na zoufalé situaci lidí, kteří se snaží nebankovní půjčkou, coby poslední možností, mnohdy zachránit sobě nebo své rodině střechu nad hlavou, nebo udržet pro sebe a své nejbližší střechu nad hlavou. Tento web z výše uvedených důvodů bude zveřejňovat pouze prověřené nebankovní půjčky, které jsou bez poplatků předem a bez podvodů.
Půjčky na směnku
Samotná směnka představuje jasný doklad o vzniku finančního závazku dlužníka vůči věřiteli a udává mu povinnost, nebo vyjadřuje jeho slib uhradit držiteli směnky za určitých podmínek určitou finanční částku. Z hlediska zákona je každá směnka, která splňuje všechny formální předpoklady, nezvratným důkazem o vzniku závazku dlužníka vůči věřiteli a veškeré důkazní břemeno (vyvrácení platnosti směnky) leží na bedrech žalovaného (ve většině případů dlužníka). Tato neotřesitelnost směnky však nahrává také podvodníkům, kteří donutí svého klienta podepsat směnku před obdržením peněz, nebo směnku pod jakoukoliv záminkou vystaví na mnohem větší částku, než byla dohodnuta. Dlužník si tak často vůbec neuvědomuje, že svým podpisem uznává závazek v plné výši a nikdo se ho nebude ptát, zda od věřitele vůbec nějaké peníze dostal.

Směnka na rozdíl od smlouvy o půjčce žádnou klauzuli o povinnosti věřitele dlužníkovy poskytnout půjčku neobsahuje!

Zákon přesně stanovuje, jaké náležitosti musí směnka mít, aby byla platná. To je ovšem v drtivé většině případů záležitostí především věřitele. Z hlediska dlužníka je nezbytné všímat si na směnce dvou hlavních údajů
– splatnosti směnky a částky, kterou musíme uhradit. Splatnost směnky udává, za jakých podmínek má věřitel právo na vyrovnání dluhu. Zákon rozlišuje 4 možné typy splatnosti:
– na viděnou – směnka je splatná po předložení – pokud nechcete, aby Vás věřitel jednoho dne u Vás doma překvapil se směnkou v ruce, raději na tento typ nepřistupujte.
- na určitý čas po viděné – stejný princip jako u směnky na viděnou, jen je stanovena lhůta, ve které musí dlužník svůj závazek splnit po předložení směnky
- na určitý čas po datu vystavení směnky – např. směnka je splatná za 3 roky po jejím vystavení
- na určitý den – např. směnka je splatná 1.1.2012, apod. Součástí směnky může být také místo, kde má dojít k placení. Pokud není uvedeno, je tím místem ze zákona bydliště nebo sídlo povinného (dlužníka) Částka k zaplacení, tedy částka, kterou bude dlužník muset v den splatnosti směnky zaplatit, může být vyjádřena buď konkrétní sumou, do které již věřitel započítal případné úroky a poplatky, nebo skutečně půjčenou částkou (jistinou) a vymezením roční úrokové sazby. Směnka může stanovit také postupné splácení dlužné částky. V takovém případě je nutné vyznačit přesné termíny splátek (nebo časové odstupy mezi splátkami) a věřitel musí přijetí každé splátky na směnce potvrdit (napíše datum splátky, výši splátky, jména a podpisy).

Potřebujete půjčit, ale nechcete nebo nemůžete využít služeb bankovních institucí? Řešením pro vás by mohly být půjčky na směnku. Tyto půjčky banky nenabízejí, najdete je u nebankovních společností či soukromých investorů. Tito investoři se zaměřují na rizikovější klienty, kteří si nemohou půjčku u banky zařídit z různých důvodů. Ať už je problém v tom, že banka zjistila, že klient je zapsán v bankovním registru (seznam dlužníků a neplatičů, kteří se pro banku jeví jako riziková investice), nebo například protože nemůžou prokázat dostatečné pravidelné příjmy k tomu, aby půjčku získali.

A co to vlastně půjčky na směnku jsou? Jedná se o speciální druh půjčky, směnka zde funguje jako smlouva, ve které jsou sepsány pravidla. Na směnce najdete informace o tom, jaké finance si žadatel půjčil, jaký je termín splacení nebo například jaká je výše úroku. Směnka je pro obě strany závazná a v případě, že klient přestane splácet nebo nesplatí do daného termínu celou částku může mít velké problémy. Díky směnce může totiž investor poslat na klienta exekutora. Z tohoto pohledu se to může jevit tak, že půjčka je díky směnce i s ručením majetku. Půjčky na směnku jsou vhodné především pro ty, kteří si potřebují nutně půjčit, ale bankovní instituce jim půjčku neschválí. Využijí tak služeb nebankovních společností či investorů a získají své peníze díky směnce. Půjčky na směnku bez poplatku nabízí většina investorů, poplatky se zaplatí v úrocích. Úroková sazba bývá u půjček na směnku vyšší než úroky v bance. Za tyto peníze ovšem máte výhody v například v tom, že získáte půjčky na směnku ihned, bez problémů a komplikací.

Vyhledávané výrazy:půjčka hned, okamžitá půjčka, nebankovní úvěr, nebankovní půjčka, půjčka na směnku, půjčíme všem, půjčka od nebankovní společnosti, soukromá půjčka, rychlá půjčka pro každého, půjčka do 50000 kč, půjčky pro nezaměstnané, pojištění, rychlá hypotéka, půjčka bez podvodu, směnky všem, nové nebankovní společnosti, půjčka na ruku, půjčka do hodiny, půjčka ještě dnes, výhodný úvěr, půjčky bez registru, bezúčelové půjčky

Doporučujeme také:


Napsat životopis nebylo nikdy snadnější! Oslovíme hromadně personální a pracovní agentury za Vás!
www.zivotopisonline.cz

Nejpropracovanější portál hledání práce na internetu! Vyzkoušejte si jej a nechte za sebe najít vhodnou práci právě pro Vás portál hledejpráci.cz!

Práce hledejpraci.cz
Kvalitní internetový katalog odkazů a firem - Kvalitne.okamzite.eu
159968-top_foto1-jkdx3.jpg

Katalog Harry
Maxi Katalog - Maximální propagace vašich webových stránek!


Name
Email
Comment
Or visit this link or this one